Hakkımızda

İstanbul Anadolu Yakasının merkezi olan Kadıköy’de bulunan Kidspo Parti Evi, misafirlerine kolay bir ulaşım sağlamaktadır. Kidspo Parti Evi'nki organizasyonlar hem velilere hem de çocuklara güzel vakitler geçirmek amacıyla amatör ruh, profesyonel iş anlayışı ile ilerlemektedir.

Kidspo Parti Evi’nde partiler 3 bölümde gerçekleşmektedir. Kış bahçesinde veliler ağırlanırken, çocuklar için 2 ayrı bölüm hazırlanmaktadır. Kidspo Parti Evi’nde gerçekleşecek doğum günlerinde oyun alanında klasikleşmiş oyunlar yerine çocukların yaşlarına uygun Mini Survivor Oyunları gerçekleştirilmektedir. Diğer bir bölümde ise seçtiğiniz temaya uygun süslemeler ve çocuk yemek masası bulunmaktadır.

Partilerde Mert Abi ile Yarışlar

Kidspo Parti Evi’nin en büyük özelliklerden bir tanesi ise Mini Survivor Oyunları. Parti alanında gerçekleşen Survivor oyunlarının yönetmenliği ise Mert Abi’de. Çocuklar ile iletişimi üst seviyede olan  antrenör Mert Abi, doğum gününe gelen çocuklara Survivor parkurları hazırlayıp eğlenceli saatler geçirmelerini sağlıyor.

Kidspo Parti Evi 2014 senesinden itibaren doğum günü  ve özel gün organizasyonları yapmaktadır. Her doğum gününe ilk gün ki heyecanla hazırlanıp, misafirlerine en güzel anları yaşatmak için Kidspo Parti Evi yeni misafirlerini bekliyor.

Rezervasyon : 0216 336 26 20 / Merve Aykut

© 2014 Kidspo Parti Evi - Her Hakkı Saklıdır.

  • Facebook Sosyal Simge
  • Instagram Sosyal Simge